Koso K1001R14 14mm Temperature Sensor
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
08
quantity
Product details
Category
Cylinder Head Temperature sensor.
  • 0-250C / 32-482F
  • 50 Ω
  • 14mm
  • 0-250C / 32-482F
  • 50 ohm
  • 14mm